Kanalizačné služby v Bratislave a okolí

Kanalizácia a odpad sú nevyhnutnou súčasťou našich domovov, a keď sa niečo pokazí, môže to spôsobiť veľké starosti. Preto je dôležité mať spoľahlivé a efektívne riešenia pre čistenie a údržbu kanalizácie. Naša spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti čistenia kanalizácie v Bratislave a okolí bez skrytých poplatkov a za konkurencieschopné ceny

čistenie kanalizácie

Naše služby zahŕňajú:

– Čistenie a krtkovanie kanalizácie a upchatých potrubí

– Čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku

– Čistenie a krtkovanie upchatého odtoku umývadiel a drezov

– Čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek

– Čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výleviek

– Čistenie a krtkovanie kanalizačných vpustí a dažďových zvodov

– TV monitoring kanalizácie a lokalizáciu poruchy potrubia

– Inštalatérske práce

Vysokotlakové čistenie kanalizácie v Bratislave a okolí je jedným z našich najefektívnejších riešení. Táto moderná metóda umožňuje dokonalé vyčistenie kanalizácie od usadenín a nečistôt. S vysokotlakovým vodným čerpadlom a kvalitnou hadicou, ktorá je ukončená tryskou, sme schopní rýchlo obnoviť prevádzku nefunkčného potrubia s minimálnym rizikom poškodenia. Okrem vysokotlakového čistenia ponúkame aj elektromechanické čistenie a krtkovanie v Bratislave. Táto metóda je vhodná pre čistenie odpadu v domácnostiach a menších firmách. S použitím elektromotora a ohybných železných špirál je možné vyčistiť aj veľmi úzke a ťažko dostupné miesta. Je rýchla, ekologická a nespôsobuje žiadne ďalšie znečisťovanie. Naše služby nekončia pri čistení. Ponúkame aj TV monitoring kanalizácie a trasovanie, čo umožňuje vopred odhaliť prípadné škody na potrubí a určiť ich presné miesto bez nutnosti výkopových prác. Tento preventívny monitoring je k dispozícii nonstop, vrátane víkendov a sviatkov.

oprava kanalizácie

Navyše, zabezpečujeme aj inštalatérske práce, vrátane výmeny kanalizačného potrubia a montáže sifónov, WC, batérií a umývadiel. Sme vaším spoľahlivým partnerom v oblasti čistenia kanalizácie v Bratislave a okolí. Naši profesionálni pracovníci s bohatými skúsenosťami a najmodernejšou technológiou vám zaručujú kvalitu a efektívnosť. Okrem toho, sme k dispozícii nonstop a naše ceny sú transparentné, bez skrytých poplatkov a nákladov za dopravu. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať vyplnením kontaktného formulára. Vaša spokojnosť a čistá kanalizácia sú našou prioritou.