Nakup¨ujte ekologicky

Chcete nakupovať ekologicky a šetrne k prírode? Potom nakupujte v našich papierových taškách s potlačou Promodarceky.sk! Sú krásne nazdobené a potlačené najrôznejšími obrázkami. Môžete si vybrať z niekoľkých variantov a vyzerajú naozaj krásne. Ja takto s papierovými taškami chodím nakupovať skoro stále. Sú skôr pre menšie nákupy, keby tam bolo niečo ťažké, asi by sa pretrhli, tak z toho dôvodu. Môže vás ale potešiť, že tým, že budete nakupovať v týchto taškách, uľavíte z veľkej časti prírode.

t

Plastové tašky sa totiž rozkladajú podstatne horšie, než papierové tašky. A aby nám príroda vydržala čo najviac krásna a čistá, by sme sa mali správať ekologicky aj my. Predsa tu raz budú vyrastať naše deti, tak je potrebné, aby to tu nejako vyzeralo. Alebo by ste chceli, aby vyrastali v znečistenom prostredí a v odpadkoch? Ja mám dcéru a sama si to nejako nedokážem predstaviť. Je iba na nás, ľuďoch, ako si prírodu budeme udržiavať. Mal by sa nad sebou zamyslieť úplne každý – či triedi odpad, či hádže odpadky do koša a snaží sa žiť tak, aby to neohrozovalo prírodu. Veľa ľudí si to neuvedomuje, ale každý človek sa podvedome podieľa na osude prírodu.

t

Musíme sa k prírode správať dobre. Niekto dokonca do riek leje olej a čistiace prostriedky. Viete, aké to má vplyv? Umierajú ryby v riekach, rieky sa znečisťujú. Je to šialené a preto je na každom človeku, aby to zmenil. A myslím si, že triediť odpad a správať sa ohľaduplne je to najmenšie, čo každý môže pre matku prírodu urobiť a určite si to nemyslím sama. Ja treba pravidelne triedim odpadky a vyhadzujem ich len do koša. A nechápem ostatných ľudí, ktorí odpadky pohadzujú voľne okolo. Zrejme si vôbec neuvedomujú, čo to raz môže spôsobiť. A takto to je. Je len na nás, ľuďoch, aby sme to zmenili. Osud našej planéty je iba v našich rukách, viete to?