Sex v trvaní 5 minút trápi každého tretieho muža

Síce o tom medzi sebou z očí do očí nevravíme, ale z pohľadu mužov a ich aktivít v posteli prichádza u nejedného z nás k celkom chúlistovému, no k stále bežnejšiemu problému, akým je predčasná ejakulácia alebo neschopnosť kontrolovať ju a vydržať pri styku o niečo dlhšie. Kameňom úrazu je potom najmä fakt, že sme následne pripravili seba, ale aj svoju partnerku o kvalitnejší sexuálny zážitok.

milování

  • Vravíme o štatisticky najčastejšom sexuálnom probléme vyskytujúcom sa u mužov, konkrétne sa dotýka údajne každého tretieho muža.

Z celkového pohľadu môžeme použiť túto charakteristiku: Ide o predčasný výron semena krátko po začatí sexuálneho styku.

  • Za predčasné vyvrcholenie sa považuje limit v trvaní do piatich minút, v niektorých prípadoch však prichádza ešte oveľa skôr.

Pod neželané skoré vyvrcholenie alebo predčasnú ejakuláciu sa môže podpisovať niekoľko faktorov, no tými najčastejšími sú psychická únava a neschopnosť daný stav kontrolovať, čiže podráždené nervy apod,…teda skôr faktory psychického charakteru, pričom k ďalším možným a takisto častým sa radí náš zaužívaný stav v prípade častej masturbácie. To znamená, že sme si vytvorili návyk čo najrýchlejšie „sa spraviť“, ktorý sa teraz prenáša aj do nášho milostného života, nakoľko tento (zrejme psychický) stav je teraz u nás zakorenený a nedokážeme sa ho tak ľahko zbaviť.

myšlenky

  • V takom prípade sa odporúča pomerne príjemný liek, a to snažiť sa mať reálny styk pravidelnejšie a vykašlať sa na ručnú svojvýpomoc.

Samozrejme v prvom prípade zasa snaha zrelaxovať a vyhýbať sa zbytočným stresom, respektíve dať si do poriadku psychiku a nervy. Čo však nemusí prebiehať vždy jednoducho a už vôbec nie rýchlo. No každopádne sa o to treba pokúsiť. V opačnom prípade sú tu tabletky cialis alebo lacnejšie generiká, ktoré poskytujú silný požadovaný efekt, a to prakticky okamžite. Treba si však prečítať info o možných vedľajších následkoch.