Spite ako kráľ

Ortopedické matrace, ktoré sa vyrabajú z prírodných materiálov sa predávajú na Slovensku od roku 1992. Na vašom zdraví závisí firme SEGUM, ktorá predáva cenovo dostupné matrace na mieru.

Požiadavky zákazníkov na prvom mieste
Tak, ako sa líšia názory, tak isto sa líšia aj požiadavky zákazníkov. SEGUM ponúka matrace lacné aj luxusné, tak aby vyhovel aj náročným. Tých zaujímajú aj luxusne matrace.

Dizajn a trendy
Kráčajú ruka v ruke, pretože dizajn diktuje aj iné záležitosti. To je napríklad aj výška postele. Momentálne sú v móde vysoké postele, preto sa zvyšuje aj výška matraca.

na ružiach

Kvalita a prijateľná cena patria k sebe
Kvalita je na prvom mieste, pretože zdravie je nenahraditeľné. Pripravte sa zahodit všetky stereotypy o tom, že čo má výhodnú cenu musí byť podozrivé v zlom slova zmysle. Preto SEGUM chce, aby ste si vyskúšali matrace na predajniach Senici, Bratislave či Žiline osobne. Odborníci vám dokážu poradiť. Napriek tomu sa váš matrac bude vytvárať na mieru, a to bez príplatkov. Firma si to môže dovoliť. Je to tak z toho dovodu, lebo matrace sa vyrábajú v početných sériách a tak sa darí ušetriť náklady. Ponúkame oveľa nižšie ceny v porovnaní so západnou Európou. Takto vám ponúkame kvalitu a akciové ceny naraz.

Dve základné skupiny matracov
Tie sa nazývajú sendvičové a pružinové. Pružinové matrace sa delia na matrace Bonell a taštičkové.

Švajčiarska pena Sanitized pre alergikov
Myslíme aj na početnú skupinu ľudí ako sú alergici. Pena Sanitized má antibakteriálne vlastnosti.

Luxusné matrace a naša ponuka
Chceli sme posúvať možnosti a vyhovieť aj naším najnáročnejším zákazníkov. Naše najluxusnejšie kolekcie sú SILVER, PREMIUM A ROYAL.

Krátka charakteristika SILVER matracov
Prinášame spojenie moderných materiálov a kvalitných, taštičkových pružín. Takto sa spája kvalita, hygiena s kvalitnými materiálmi

žena leží

Krátka charakteristika PREMIUM matracov
Sú vhodné pre alergikov. Vyrábajú sa ručne.

Krátka charakteristika ROYAL matracov
Za výrobou ROYAL matracov stoja až 4 renomované firmy. Používajú sa špičkové taštičkové pružiny, mini aj klasické taštičkové pružiny, revolučné peny WATERGEL a KLIMAMEMORY, platne z prírodného kokosového vlákna. Vyrábajú sa taktiež ručnou prácou