Kto by nemiloval hobby

Myslím si že ako ja aj každý človek má hobby ale každý sme iný. Ja a moje hobby jazyky, spev, šport, práca, maľovanie obrazov, kreatívne maľovanie, móda, zberateľstvo, varenie vegetariánskych aj vegán jedál aj viem aj mäsové jedlá uvariť. Nuž nejaký ten čas som vegetariánka píšem blogy aj to je moje hobby robím aj videa na YouTube. Zbieram aj anjelikov. Ďalej TV, pc, zbieranie písanie kníh aj receptov. Moje  ďalšie. Rada píšte recenzie ako ja človek sa môže vyjadriť čo si myslí podporiť danú produkt a pod. V dnešnej dobe je výhoda že môžeš byť čokoľvek stačí ti rekvalifikácia ale musí byť minimálne maturita ale čo som čítala mnoho hercov či už Slovenských ale aj zahraničných nemajú ani maturitu a sú hercami no  človek potrebuje aj šťastie ale hlavné konexie a tie nemá každý na rozdávanie.

láska k hobby

Akú máte radi hudbu ja retro ale aj dnešné hity. Medzi retro hity patrí ABBA a pod. Nové hity mám rada od LOREN šťastný a jej ďalšie piesne aj iných hudobných autorov. Ďalej čo rada robím je nástenka v mojej izbe podlá ročných období dopĺňam to novinkami v kozmetike. Čo týka hobby ja milujem aj cestovanie ,prírodu, zvieratká čo sa týka filmov mám rada žánre romantické, komédie, podľa skutočnej udalosti, historické, rozprávky ale záleží od obsahu filmu. Aj moje kamošky sú nákupné maniacky ako ja Je mi jedno koľko mi let stále rada kukám na rozprávky dokážem  presedieť celé hodiny pri nich. Máte radi aj vy rozprávky u nás rozprávky.

svetlo do duše

Sledujete aj reklamy ja ako kedy inač je ich neúrekom a niekedy mi skutočne už vadia ale dá sa na niektorých aj pobaviť. Nepochopím ktorý ohrnú nos na niektoré veci ako hobby a ako osobu zaujíma  hviezdy, veštenie zbieram aj minerály mám celú zbierku aj knihu o nich. Človek ako taký sa dá charakterizovať aj podľa znamenia ja som vodné znamenie typický extrovert som za každú srandu nikdy som nemala v láske introvertov ktorý sú ticho ako šva pod chrastu síce aj moja kamoška je introvert niekedy je to na nevydržanie čo sa jej týka je ťažká povaha ale hobby máme podobné. Ona je inak dobrá duša ale ako sa hovorí koľko ľudí toľko názorov.