Čo očakávať od senzuálnej masáže

Postavme sa stresu – že je stres moderný zabijak, o tom nie je pochýb, a vie to kde kto. Preto by sme sa mali zo všetkých síl snažiť sa mu vyhýbať, a pokiaľ predsa len ovplyvní našu myseľ, mali by sme sa aktívne snažiť o jeho elimináciu. Využívajú sa na to rôzne antistresové pomôcky, veľmi účinná je napríklad múdra plastelína, kinetický piesok a tiež tenisové či iné malé loptičky, ktorými si pohadzujete a striasate zo seba to, čo vám stres spôsobil. Vynikajúci antistres je aj senzuálna masáž. Ak je masérka dostatočne citlivá a vnímavá, dokáže vám pomôcť v odblokovaní a odbúravaní energetických bariér, ktoré vám bránia prežívať svoj život naplno. A že tých bariér dokážeme v priebehu života nazbierať stovky, možno tisíce, nie je nič neobvyklé a podivné.

masážne pomôcky

Hrajme sa so sexuálnou energiou – sexualita je človeku prirodzená úplne rovnako, ako výdatný pokrm, chutný nápoj a sladký spánok. Sexuálna energia sa však netýka iba genitálií a podbrušku, zasahuje od kostrče až k temenu hlavy a zásobuje energiou aj nohy a chodidlá. Práve tam, na chodidlách, môže masérka začať svoje pôsobenie na vašom tele, a pokračovať na ďalších erotogénnych zónach tak, až sa vybudí dostatok sexuálnej energie, ktorú je možné tvarovať a pracovať s ňou tak, že ju jednoduchou myšlienkou presúvate z jednej časti tela na druhú. Niektorí duchovní majstri s ňou dokážu doslova zázraky, a vhodne nasmerovaná potom umožní spoločný partnerský orgazmus a ešte aj niečo viac, čo je za ním väčšine ľuďom zatiaľ skryté.

dlane a bosé chodidlá

Hlboké vnútorné orgazmy sú čisto energetického, duchovného pôvodu a nemajú toho s fyzickou rovinou veľa spoločného. Naše telo je len nástroj, a pokiaľ to nepochopíte, budete sa stále považovať za smrteľného hriešnika, čo je samozrejme nezmysel. Senzuálna masáž sa vám pokúsi toto objasniť, aj keď pri tom masérka nemusí vysloviť jedinú vetu.