LED pásiky – osvetlenie budúcnosti.

LED technológia si v pomerne krátkom čase podmanila trh s osvetlením vďaka množstvu ponúkaných výhod. Úspora energie, dlhá životnosť, možnosť regulácie stmievania sú iba čiastkovým výpočtom predností oproti predošlej technológii osvetlenia. Táto technológia umožňuje tiež širokú ponuku LED svietidiel na rôzne spôsoby použitia. Jednou z takýchto noviniek sú LED pásiky, ktoré prinášajú všetky výhody LED v elegantnom a štýlovom prevedení.

led pás

LED pásik je v podstate množstvo vzájomne prepojených LED diód (čipov) osadených na tenkom plastovom ohybnom páse. Vďaka svojej výnimočnej konštrukcii LED pásiky poskytujú celý rad dosiaľ nevídaných výhod. Po ich kúpe každý ihneď ocení veľmi jednoduchú inštaláciu, ktorú je možné zvládnuť pomerne jednoducho. Väčšinou sú tieto pásiky samolepiace, takže stačí nájsť iba rovnú a hladkú plochu, na ktorú ich veľmi jednoducho nalepíme. Keďže ich hmotnosť je naozaj nepatrná, nemusíme sa obávať, že časom sa nám odlepia a budú potrebovať rekonštrukciu.

led pás

LED pásiky môžeme umiestňovať ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Musíme si však dávať pozor, aby tie exteriérové mali požadovanú IP ochranu. LED pásiky môžeme umiestňovať naozaj všade. Najčastejšie sa s nimi môžeme stretnúť pri osvetlením kuchynskej linky alebo schodiska, no svoje uplatnenie so nájdu aj v obývacej izbe, spálni alebo detskej izbe. Dnes moderné osvetlenie rôznych poličiek alebo šatníkov je veľmi praktické a štýlové zároveň. Príjemné tlmené osvetlenie s možnosťou rôznych farieb svetla pridá na pohodovej atmosfére každej domácnosti. Minimálne rovnako veľké uplatnenie ako v interiéri si nájdu LED pásiky aj v záhrade alebo pri osvetlení rodinného domu. Záhrada osvetlená touto modernou technológiu doslova vo večerných a nočných hodinách vstúpi do inej dimenzie. Skúste pomocou LED pásikov od renomovaných predajcov osviežiť svoje priestory a vychutnávajte si ich svetlo každý deň.