oprava skla

Ak ste sa rozhodli investovať do nového mobilu odporúčame spolu s ním zakúpiť aj ochranný kryt na displej telefónu. Či už ide o nový Samsung alebo inú značku možností máte niekoľko: môžete na displej nalepiť ochrannú fóliu alebo investovať o niečo viac a dokúpiť na telefón ochranné sklo. Tieto ochranné sklá sa predávajú tiež rôznej kvality. Často nájdete čínske univerzálne sklá, ktoré však nie sú až také kvalitné ako o niečo drahšie originály presne vytvorené na daný typ telefónu. Existuje ešte možnosť na špeciálnej „tlačiarne“, ktorá priamo urobí silikónový obal na váš telefón.

rozbité sklo Samsung

Avšak nešťastný pád môže zapríčiniť rozbitie skla, aj napriek tomu, že na ňom ochranný kryt budete mať. Mnohí častokrát len mávnu rukou a používajú svoj mobil naďalej aj s rozbitým displejom. My však toto neodporúčame nakoľko dlhodobé používanie takéhoto poškodeného displeja môže viesť k tomu, že vám časom prestanú fungovať rôzne funkcie na mobile, ktoré spôsobil nesprávny tlak na tieto miesta. V tomto prípade odporúčame ihneď po prasknutí skla odniesť mobil do servisu a vymeniť displej. Pri výmene poškodeného skla máte tiež niekoľko možností. Môže sa vymeniť originál sklo priamo od výrobcu telefónu, čo je najdrahší variant.

ochranný kryt na mobil

Druhá možnosť je nahradiť sklo OEM sklom, je to sklo zmluvných partnerov danej značky. A tretia najlacnejšia možnosť je AAA sklo, pri tomto type skla si však treba uvedomiť, že nízka cena znamená aj nižšiu kvalitu, čo sa môže odraziť aj na jasnosti, svietivosti a iných funkciách vášho mobilu. Pri starších typoch mobilov je potrebné si rozmyslieť, či sa vôbec oplatí investovať do opravy skla Samsung Mobilovo a teda porovnať si cenu opravy a nového telefónu. Nechajte to na nás a nebojte sa doniesť nám do Mobilovo.sk váš rozbitý telefón a my vám navrhneme opravu skla na váš Samsung telefón, povieme vám aké sú možnosti opravy a orientačnú cenu. Konečné slovo budete mať samozrejme vy.