Zväčnite svoje spomienky vo fotografii

S najväčšou pravdepodobnosťou to poznáte aj vy. Dnes, v dobe chytrých telefónov, máme vlastne kvalitný fotoaparát stále pri sebe. A ľahko sa stane, že ideme na prechádzku a chceme si niečo odfotiť, napr. krásu prírody. Alebo sme pokope so svojimi známymi a chceme si s nimi spraviť snímku. V každom prípade je to jednoduché, stačí vytiahnuť smartphone a odfotiť to, čo chceme.

Film, fotky

Fotografie majú väčšiu cenu po nejakom čase. Ak spätne prelistujeme svoju galériu, vybaví sa nám množstvo spomienok. To, kde a s kým sme boli. V tmavých a mrazivých zimných mesiacoch si napríklad vďaka fotkám spomenieme na krásne zážitky z jari alebo leta. A zaujímavé sú napríklad aj snímky, ktoré sme vyhotovili pred niekoľkými rokmi. Sú to spomienky, ktoré zostanú navždy uložené (pokiaľ ich z nejakého dôvodu nevymažeme).

Svadba, karavan

A tu sa zároveň dostávame k určitému problému. V našom mobile (alebo počítači) môže byť po dlhšom čase uložených množstvo fotiek. Nenájdeme si čas, aby sme sa nad každou jednou z nich pozastavovali. Väčšinou ich len tak rýchlo prelistujeme alebo rovno vyhľadáme nejaké konkrétne, o aké máme záujem. Čím viac vecí máme, tým sa im menej tešíme a nestíhame sa im všetkým venovať. Je to aj trochu otravné, listovať v takej bohatej fotogalérii. Trvá to dlhšie, kým sa dostaneme ku konkrétnej snímke, ktorú hľadáme. Začíname sa v tom pomaly ale isto strácať. Pritom niektoré fotografie popravde nie sú ničím extra, je to napríklad len ďalšia z našich selfičiek. Na druhej strane však v tej galérii nájdeme aj oveľa cennejšie fotky, ako napríklad z nejakej spoločenskej udalosti, z oslavy, výletu alebo turistiky. A na tieto by bola škoda zabudnúť. Bola by škoda, ak by zostali zabudnuté medzi tým všetkým ostatným.

  • Existuje však veľmi zaujímavé riešenie. Môžeme si ich nechať vyvolať vďaka fotky vyvolanie Fotkyzababku.sk. Vyberte tie najcennejšie fotografie z vašej galérie a nechajte si ich zvečniť navždy! Následne s nimi môžete ozdobiť vašu stenu alebo si ich uložiť do fotoalbumu.