Prepravovať kvalitne a bezpečne

Ste začínajúci prepravca a hľadáte spôsoby ako prepravovať tovar alebo materiály kvalitne a bezpečne. Nechajte sa inšpirovať novinkami logistiky. Ak ste vo svete logistiky začiatočníkom, máte dvere otvorené pre nové inšpirácie ako zlepšiť svoj spôsob prepravy, aby ste z neho vyťažili maximum, ste na správnom mieste. Optimalizácia nákladov je otázka, ktorá dokáže potrápiť nielen začínajúcich podnikateľov ale aj ostrieľaných hráčov tohto odvetvia. Optimalizácia znamená čo najmenšie náklady s čo najväčším ziskom. Upraviť zaužívané metódy a posunúť hranice možností. Svet informácií je dnes dostupnejší a vynaliezavejší. Na Slovensku má logistika silných partnerov a lídrov v obore. Nie je dôležité iba skresávať náklady. Rovnako dôležité je rozmýšľať ako vysokým nákladom predísť. Jednou z možností je využitie dnes naozaj kvalitných, odolných a variabilných prepravných obalov.

Ste vo svete logistiky začiatočník - nevadí

Či už sú to boxy, prepravky, palety alebo objemnejšie kontajnery. Odborníci na tieto prepravné jednotky Vám ochotne poradia, aký druh môžete použiť pre vaše potreby. Správnym balením pri preprave maximalizujete potenciál a využitie priestoru počas prepravy. Dokážete prepraviť viac počas jednej dodávky a tak šetríte na pohonných hmotách, iných poplatkoch týkajúcich sa ciest a samozrejme ušetríte aj čas. Jednou z takýchto vychytávok, ktorá je u prepravcov mimoriadne obľúbená sú plastové prepravky s vekom. Keďže sú vyrábané z kvalitných, odolných a pevných materiálov ako polypropylén a polyetylén, vyznačujú sa vysokou odolnosťou. Nesmieme zabúdať na recykláciu a životné prostredie.

proces presunu tovaru nadväzuje aj na skladovanie

Na konci použiteľnosti sú prepravky 100% recyklovateľné. Ak prevážate tovar či materiály, ktoré nesmú byť znehodnotené prachom alebo inými nečistotami, ktoré počas dodania môžu ohroziť kvalitu obsahu sú prepravky s vekom ideálne. Ochránia svoj obsah nielen voči fyzickému poškodeniu ale aj voči kontaminácii prachom či inými drobnými nečistotami. Výroba poskytuje rôzne veľkosti a proporcie prepraviek. Nech je váš obsah dodávky akýkoľvek, dokážete si veľkosť prepravky vybrať podľa potreby. Prepravky sú stohovateľné a poskytujú preto nielen komfort pri preprave, ale aj šetrenie priestoru, čím zabezpečia plné využitie potenciálu priestoru prepravy. Či už prepravujete v dodávke alebo v kamióne.