S kým možete mať sex

Skoro pre všetkých ľudí je sex dôležitý. A k sexu sa viažu ďalšie veci. S kým vlastne môžete mať sex a ako? Sex s partnerom alebo partnerkou – asi sex, ktorý je najprirodzenejší a tiež najlepší. S partnerom ja osobne sex veľa prežívam a z akého dôvodu? Pretože partnera milujem. A keď sú spojené so sexom ešte city, je to stokrát lepšie. Taký sex bez citov pre mňa osobne nemá význam a aby som sa priznala, tak ma ani vôbec neláka. Sex na erotickom priváte – keď si niekto chce užiť a nemá nikoho (napríklad žiadneho partnera ani kamarátku na sex), tak si ide užiť sex na erotický privát. Ja vlastne na tom nevidím ani nič zlé.

s

Pre mužov erotický privát predstavuje akési milostné dobrodružstvo, ktoré je úplne iné. Nemusia sa viazať a jednoducho si len užijú pár nocí sexu s neznámym dievčaťom, ktoré si aj sami vyberú. Niekedy chodia na sex priváty aj muži, ktorí majú rodiny – a to mi osobne príde dosť cez čiaru a vôbec to neschvaľujem. Je to síce môj názor, ale určite sa takých ľudí, ktorí túto vec neschvaľujú, nájde viac. Proste to ani nedáva zmysel podvádzať niekoho, kto na vás čaká doma, ešte napríklad ak s manželkou máte deti a podvádzate ju na sex priváte alebo celkovo inde, je to úplne šialené…

s

Muži si občas ani neuvedomujú, čo doma majú a uvedomia si to práve až v momente, keď všetko stratia. Častokrát napríklad za svojou manželkou prídu s ponukou sexu, lenže tá je práve potrebná unavená, pretože sa celý deň starala o deti. A párkrát sa to takto stane a niektorí muži chcú túto situáciu jednoducho „vyriešiť“ po svojom, ale vôbec si neuvedomujú, čo tým vlastne spôsobia. Myslí si, že podvádzaním sa problém vyrieši, ale je to bohužiaľ presne naopak a to môžem potvrdiť. Už sa mi toto stalo a môžem vám povedať, že muž, ktorý podvedie ženu, či už je to raz, alebo tridsaťkrát, za tí rozhodne nestojí.