Typy dovoleniek

Keď pomyslíte na dovolenku, vznikne vám množstvo otázok, ktoré si musíte ešte pred samotnou dovolenkou naplánovať a prebrať. Chystáte sa na dovolenku sami, s partnerom vo dvojici, alebo aj s vašimi deťmi? Každá dovolenka ukrýva niečo iné.

 

Samostatná dovolenka

Ak idete na dovolenku sami, nemusíte myslieť na to, čo všetko musíte svojej rodine pobaliť. Stačí, ak si pobalíte jeden kufor a zakúpite letenku. Letenka vás vyjde pár eur a aj ubytovanie vás vyjde omnoho lacnejšie, keďže vám postačí aj obyčajná klasická izba. Ak radi sedíte pri bazéne, využite ubytovanie, v ktorom sa nachádza aj bazén. Pri dovolenke, na ktorej budete sami si možno nájdete aj nového partnera. Je na vás, či si sadnete k plážovému baru, rozprestriete deku na pláži alebo sa len sami budete motať a prechádzať po uliciach nového mesta, v ktorom máte ubytovanie. Môžete si ísť zatancovať a zabaviť sa, kedy len chcete.

 

more

 

Dovolenka vo dvojici

Pri dovolenke s vašim partnerom už musíte myslieť na to, že letenky a ubytovanie kupujete nielen pre seba, ale aj preňho. Musíte vedieť, čo má ten druhý rád a vybrať ubytovanie a mesto tak, aby sa vám tam páčilo obidvom. Budete mať aj viac batožiny. Vždy sa musíte prispôsobovať jeden druhému, ak budete niekde chcieť ísť.

 

batožina

 

Dovolenka s deťmi

S deťmi je radosť ísť na dovolenku. Čo sa týka vašej peňaženky, tá už nie je rada. Drahšie letenky, ubytovanie pre troch alebo pre štyroch vás nevyjde moc lacno. Navyše budete mať viac batožiny. Deti si ľúbia zbaliť na dovolenku aj rôzne hračky alebo plyšové zvieratká. Tie v kufri zaberajú veľa miesta, pre to by ste veľmi mali zvážiť a dohovoriť svojim deťom, že to naozaj nepotrebujú. Detská radosť, ktorá sa bude ozývať z hotelového bazéna vás očarí. Nie je nič krajšie, ako keď sú vaše deti naozaj úprimne šťastné.

 

Doprajte sebe, vášmu partnerovi a aj deťom vynikajúcu dovolenku, na ktorú budú ešte dlho spomínať.