Zvýraznite svoj pohľad

Tvár je najčastejšie upravovaná časť ženského tela a nejedna žena je vďačná za makeup. Nie každá má dokonalú pleť, dlhé mihalnice, veľké pery. Ale dekoratívnou kozmetikou a rôznymi vylepšeniami v salónoch získate dokonalú tváričku. Na tvári si každý ako prvé všíma oči. Oči sú výraznou črtou, ktorú si všimne každý. Keď sa s niekým rozprávate, dívajú sa vám do očí. A preto by ste nemali nechať vaše mihalnice nepovšimnuté. Práve mihalnice dokážu vaše oči viac zvýrazniť. Dlhé, čierne mihalnice opticky otvoria vaše oči a budete vyzerať neodolateľne. Takmer každá žena, aj keď nie je makeupovo nadaná, maskaru používa. No čoraz viac žien unavuje každodenné líčenie a následné večerné odličovanie očí. Ide to aj jednoduchšie. Každá máme možnosť umelých mihalníc.

mihalnice

3D trsy a mihalnice

Umelé mihalnice sú na trhu už dlhé roky. No nie vždy boli aj dokonalé. V začiatkoch boli umelé mihalnice výrazné, hrubé a nie každá žena po nich túžila. Dnes je trend však niekde úplne inde. Moderné sú 3D trsy a mihalnice. Na oku pôsobia dokonale prirodzene a vaše okolie si ani nevšimne, že máte umelé riasy. Ak sa bojíte umelých mihalníc kvôli výraznej zmene imidžu, zvoľte si jemnejšie trsy.

mihalnice

V čom je výhoda 3D trsov? Môžete si zvoliť množstvo, po akom túžite. Ak chcete prirodzené, jemné riasy, stačí vám zopár trsov na zvýraznenie vašich prirodzených mihalníc. Ak sa rozhodnete pre hustý, výrazný pohľad môžete použiť trsov viac. Neviete aký typ trsov a mihalníc si vybrať? 3D trsy a mihalnice si najčastejšie ženy aplikujú na nejakú spoločenskú udalosť. Spoločenské líčenie si pýta aj výraznejšie mihalnice. Kvalitné 3D trsy a mihalnice D-nails však môžete nosiť aj každodenne a ani o nich nebudete vedieť. Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a vyberte si zo širokej ponuky kvalitných, cenovo dostupných 3D trsov a mihalníc.