Body Tantra

Body Tantra je jedinečná tantrická masáž, ktorú môžete nájsť v tantrickom masážnom salóne Tantra Diamond sídliacom v našom hlavnom meste. Z pomenovania tantrickej masáže Body Tantra je zrozumiteľné a zrejmé, že sa bude jednať o intímnejšie, intenzívnejšie dotyky masérky. Masérka je jednou z dievčat z tantrického tímu Tantra Ladies, ktorá počas tohto skvelého programu používa techniku masírovania,,telo na telo´´. Technika,,telo na telo´´ predstavuje skvelý pôžitok z masírovania, pri ktorom Vami vybraná krásna, zvodná, zaškolená masérka z Vás nespustí ruky ani telo ani na jeden jediný okamih.

masaz

Čeliť budete jej podmanivým pohľadom, ladným dotykom a pohybom, ktoré Vás dostanú do varu a vynesú do raja niekoľkokrát behom jednej jedinej masáže. Tantrické masáže vo všeobecnosti – nielen Body Tantra – sú často vyhľadávané. Na ľudský organizmus majú rovnaké, ak nie ďaleko intenzívnejšie účinky než akékoľvek chemicky pripravené afrodiziakum či potraviny navádzajúce sexuálny chtíč u oboch pohlaví. Pri Body Tantre v majestátnom bratislavskom salóne Tantra Diamond sa môžete tešiť na voňavý olej, ktorý Vám masérka rozotrie po tele pomalými, sústredenými pohybmi svojho vlastného nahého tela.

masáž

Dovoľte krásnej mladej slečne, nech sa o Vás postará ako o kráľa. Vložte sa do jej starostlivých a pozorných rúk a oddávajte sa nekonečnej eufórii, slasti a blahu, ktoré Vám bude donekonečna privodzovať. Všade navôkol Vás bude priam hmatateľná sexuálna energia – ten krásny sexuálny náboj, ktorý už tak dlho hľadáte. Budete prijímať masérkinu energiu, ktorú Vám bude svojimi nahými údmi s radosťou odovzdávať. Body Tantra spadá do skupiny jednostranných masáží, a teda klient bude len pasívnym prijímateľom. Všetku prácu za neho odvedie členka z Tantra Ladies. Dievčatá z Tantra Diamond sa už na Vás nemôžu dočkať.