Svetelné reťaze na zábradlia, balkóny a terasy

Vianoce sú magickým obdobím, ktorému dávku čarovnosti dodáva pokojná atmosféra, čas strávený s rodinou a taktiež aj tradičné či menej tradičné vianočné ozdoby. Jednou z neodmysliteľných vianočných ozdôb, ktorá práve dodáva tomuto magickému obdobiu svoje čaro, jednoznačne patria svetielka. Či už hovoríme o svetielkach na stromček, svetelných reťaziach na strechy a zábradlia, alebo iných svetelných dekoráciách, svetielka jednoducho k Vianociam patria. Moderné sú rôzne farebné prevedenia takýchto dekoračných svetiel, pričom už len pri samotných svetelných reťaziach na stromček je možné vyberať z niekoľkých jednofarebných, ale aj viacfarebných možností.

svetelná reťaz

Vďaka tomu viete váš vianočný stromček pekne zladiť podľa farebnej škály vašich ostatných ozdôb a nakombinovať ich tak, aby všetko ladilo krásnymi vianočnými farbami. Mnoho ľudí využíva takéto svetelné reťaze aj na osvetlenie vonkajšej zelene, kde sa môžeme kochať nádhernými ozdobami pri zimnej večernej prechádzke.

vianočné osvetlenie

Príjemné večerné prechádzky zasneženými uličkami by bez vianočných svetelných dekorácií na okolitých domoch a v ich predzáhradkách boli skôr pochmúrne. Z toho dôvodu vianočné svetielka naozaj k tomuto ročnému obdobiu patria, avšak svetelné reťaze nemusia byť len záležitosťou Vianoc. Takéto zaujímavé dekoračné osvetlenie môžete pokojne mať na svojom balkóne, zeleni, plote alebo zábradlí po celý rok. Peknou voľbou môže byť napríklad svetelná reťaz na terasu, ktorá vám bude spríjemňovať aj dlhé letné večery, počas rodinných posedení https://mojebetynka.maminka.cz/clanek/planujete-tehotenstvi-nacasujte-spravne-poceti alebo ak plánujete so svojimi priateľmi grilovať. Vrátane veľkého dvoru alebo záhradky v rodinných domoch svetelná reťaz vynikne aj na balkóne bytovky, paneláku alebo iného bytového domu. Kvôli využitiu v exteriéri sú dokonca reťaze so svetlami prispôsobené k tomu, aby boli odolné voči vode a tým pádom vydržali aj dážď alebo iné nepriaznivé počasie.