Pravda o džínsoch

Dámske rifle pravdy a mýty Bigstarjeans. Aj vy veríte rozšíreným mýtom o vašom obľúbenom kúsku oblečenia? Zákazníkom BIG STAR sa to už nestane. Dostanete odpovede, ktoré vám pomožu vyzerať v džínsových nohaviciach ako hviezda. Začneme od základov. Ako vybrať tie najlepšie džínsy? Musíte zvážiť, aké vám sadnú ako uliate. Efekt, ktorý majú na postavu je oveľa dôležitejší ako ktorýkoľvek trend. Napriek tomu s tým može byť veľký problém. Mnoho žien nevie odhadnúť, v čom by vyzerali najlepšie.

moderné rifle

Roztiahnu sa alebo nie?
Zloženie džínsov je podstatný aspekt pri výbere, pretože od toho závisí aj životnosť. Výsledný efekt po praní pri rozličných materiáloch sa líši. Napríklad džínsy zo stopercentnej bavlny zvyknú časom zmeniť svoju veľkosť. Preto je vhodné, keď ich nebudete prať často. Ak sa chcete vyhnúť zmene veľkosti, hľadajte v zložení čo najmenej elastanu. Čím hrubšie, tým menej zmien.

Ako ich prať?
Veľa ľudí to nerobí správne, a ani nevedia kde robia chybu. Vedeli ste o tom, že pred prvým praním by ste svoje nohavice mali vložiť do studenej vody s trochou soli a octu? Až potom ich perte pri nízkej teplote a obrátené naruby. Tak sa o ne najlepšie postaráte.

džínsové srdiečko

Zakrytie nedostatkov?
Z estetických dovodov sa hodia každému iné strihy. Nie každá žena si trúfne na džínsy s nízkym pásom, najma ak nie sú spokojné s oblasťou brucha. Takisto nie sú vhodné do kancelárie, pretože odhaľujú boky a to nie je formálne, Také dámy si zvyknú zvoliť nohavice s vysokým až normálnym pásom. Ak sa naopak cítite na to, že chcete ukázať nohy, zvoľte si užší strih. Rovný strih oblasť nôh zakrýva.

21. storočie a džínsy v pracovnom prostredí
Džínsy už dávno nie sú zaškatuľkované ako odev robotníckej triedy. Dámy túžia po pohodlí a štýlovosti. Preto elegantne vieme nakombinovať vhodné džínsy s košeľou, sakom či blejzerom. S BIG STAR vyniknete štýlom, kvalitným spracovaním a aj originalitou, ktorá sa premieta v zložení ale aj detailoch.