Sexi tantra

Pozývame Vás na príjemnú erotickú masáž, kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu. Zahoďte starosti a povinnosti aspoň na okamih za hlavu a užite si relax plnými dúškami. V salóne Tantra Diamond zažijete tú správnu atmosféru a užijete si tie naj https://www.kinosvetozor.cz/cz/cykly-festivaly/265/Na-Hlavu/449/2017/ kvalitnejšie tantrické masáže. Ponúkame Vám bohatý výber tantrických masáží prospešných pre Vaše telo ale aj pre Vašu myseľ. Vyberte si svoju tantra masérku a tešte sa na príjemný relax. Naše tantra masérky sú vysoko profesionálne a pôvabné mladé ženy, ktoré sa o Vás budú láskyplne starať. K našim klientom pristupujú individuálne a poskytnú Vám extra služby či all inclusive masáže.

sexi tetovanie

Doprajte si tanrickú erotickú masáž na ktorú nezabudnete a pri ktorej si oddýchnete a dokonale zrelaxujete nie len telo ale aj myseľ a dušu. Vyberať si môžete z viacerých tantra programov. Ostatne, tantrické masáže sú masáže celého tela aj keď každá tantrická masáž ponúkaná v salóne Tantra Diamond Bratislava má bonus na viac. Môžete si vyberať z programu Classic Tantra a užívať si,,nič nerobenie“. Jedná sa o masáž celého tela a teda masáž telo na telo, kedy Vám Vaša tanra masérka bude odovzdávať svoju energiu a bude sa s Vami hrať tak, aby ste si vy oddýchli a len si vychutnávali jej dotyky nie len rúk ale celého nahého a zvodného tela. Vychutnajte si príjemné sálajúce teplo z jej tela a čerpajte energiu z jej vnútra. Taktiež program Vzájomná Body Tantra stojí za spomenutie, preto že sa tu jedná o dráždivú erotickú masáž celého tela no zapojiť sa do samotného priebehu masáže môžete aj vy a takto si túto príjemnú procedúru môžete,,okoreniť“ vo svojej réžii.

vonna týcinka

Pre náročnejších je tu veľmi zaujímavá ponuka tantrickej erotickej masáže, kedy si môžete vychutnávať masáž hneď dvomi zvodnými tantra masérkami a teda 4- Ručná masáž. Hneď v úvode tejto dráždivej masáže si užijete spoločný kúpeľ v trojici a necháte sa rozmaznávať dvomi pármi šikovných rúk. Tak čo? Necháte sa presvedčiť?